Balík pre Materské školy

Tento balíček motorických programov je navrhnutý priamo pre stredné triedy a predškolákov. Základným cieľom programov je všestranne rozvíjať motoriku detí v pozitívnom prostredí. Programy prebiehajú pri príjemnej hudbe pod kontrolou mladých skúsených lektorov. Programy sú odborne navrhnuté na rozvoj základných koordinačných schopností, ktoré sa osvojujú v dynamickom tempe a podpornom prístupe lektorov. Jedným z kľúčových cieľov je vytvoriť pozitívny vzťah k pohybu a podporovať samostatnosť, team-ovosť a vodcovské schopnosti.

Pozitívnu atmosféru pre správne učenie dopĺňa motivačný systém detí založený nie len na internej motivácii "samotnej pohybovej činnosti " , ale aj  externej motivácii a to zbieraním postavičiek a spoznávaním rôznych športov. Celý team sa snaží nazbierať dostatočný počet iMove postavičiek a skompletizovať tak celú zbierku.

Programy prebiehajú v internom prostredí MŠ, ako aj v externom prostredí podľa počasia.

iMove programy sa tešia veľkej obľube na západnom Slovensku od Skalice až po Bratislavu. Do programov sa zapojilo už viac ako tisíc detí.

Variant Standart - Program

Rozvojové programy všestrannej motoriky - 10 programov.

2,50-3,50€ osoba/program (cena je kalkulovaná na základe konkrétnych podmienok:  telocvičňa, vzdialenosť, doprava, počet žiakov)

 

Variant  Premium  -  Program + Test MQ

 

Variant  Profesionál -   Program - Test MQ - Odborný seminár

Ako to prebieha? sledujte video 

 

Zaregistrujte vaše dieťa

Základné údajeVaše dieťa


Vybraný program

Ostatné

» Súhlasím s obchodnými podmienkami