Akadémia

Moderné spôsoby športového rozvoja svetového formátu.

iMove ponúka možnosť stať sa členom detskej športovej akadémie. Vaše dieťa získa výborný motorický základ, ktorý potrebuje pri každom športe. Súčasne má možnosť otestovať si rôzne športy so špičkovými lektormi a rozhodnúť sa akou cestou pôjde.

Deti potrebujú priestor nato aby sami pochopili čo ich najviac baví.

Pohybovo-koordinačné tréningy Vám garantujú zdravý rozvoj všestrannej motoriky. Všeobecný základ, kde sa trénuje rýchlosť, obratnosť, rytmika pohybu, práca s rovnováhou, senzomotorická koordinácia, atď. Všetko prebieha hravou súťaživou formou za sprievodu skúsených lektorov raz do týždňa.

Okrem týchto tréningov si vyberiete jeden zo športov, v ktorom by ste  sa začali radi systematicky rozvíjať. Zakúpite si permanentku na 20 programov a je na Vás kam a kedy budete chodiť. Môžete chodiť na tenis, ale súčasne si môžete vyskúšať aj futbal či atletiku. Za každý program sa Vám odráta jeden vstup. V rámci jedného týždňa máte teda možnosť navštíviť minimálne dva programy. Raz pohybovo-koordinačný a raz program podľa vlastného výberu.

Na výber sú 4 druhy športu:

  • tenis,
  • futbal-hokej
  • atletika
  • pohybovo - koordinačné tréningy

Začiatok: 20. jún 2016 - 30. august 2016 v meste Holíč.

Pernamentka: 20 vstupov 100€
Úhradu je možné rozdeliť na dve časti. Po prečerpaní je možné vstup dokúpiť - 5€/vstup.

Po vybraní jedného programu sa dieťa začína viac zameriavať na danú dráhu športu. Avšak stále má možnosť navštíviť aj ostatné športy.

Registrácia tu

 

Zaregistrujte vaše dieťa

Základné údajeVaše dieťa


Vybraný program

Ostatné

» Súhlasím s obchodnými podmienkami