V čom môže vaše dieťa vynikať ?

Dnes do firmy iMove zavítal náš odborný garant, vedec, športový metodológ a diagnostik na Masarykovej univerzite a prezident odbornej svetovej inštitúcie Exercise is Medicine na Slovensku , Igor Duvač, Ph.D., MBA. Spoločne so športovým psychológom a  Mgr. Adamom Truhlářom a ich teamom pripravujú už druhým rokom systém športovej prognózy detí. Hodiny strávené vedecko-praktickým rozbíjaním si vzájomných odborných poznatkov vedú pomaly ale isto do finále.

Po zmapovaní súčasných európskych športovo-prognostických modelov už teraz vieme, že budeme o veľký krok pred všetkými ostatnými.

PRI SPRÁVNOM VÝBERE ŠPORTU JE POTREBNÉ NIE LEN SPĹŇAŤ KONDIČNO-KOORDINAČNÉ POŽIADAVKY ŠPORTU, ALE HLAVNE SI AJ MENTÁLNE SADNÚŤ SO PSYCHOLÓGIOU A PSYCHICKÝMI NÁROKMI DANÉHO ŠPORTU.

Pri vytváraní konceptu sa preberali veľmi špecifické tematiky. Ako sa odlišuje fungovanie tela a mozgu v jednotlivých športoch. Ako sa prenášajú jednotlivé zručnosti zo športu do športu. Čo si môže odniesť hokejista z basketbalu alebo tenista z tancu, atď. Ako sa naučiť správne takticky premýšľať a rozvíjať toto myslenie. Aká osobnosť je na aký šport vhodná, atď. Ako rýchlo rozpoznať správne psychologické a motorické vlastnosti talentu. V čom sa odlišujú šikovné detí od ostatných.

Teší nás, že nás takto podporujú významné osobnosti športových vied a veríme, že tvoríme veľmi užitočnú vec. Po dvoch rokoch veríme, že Vám ju čoskoro predstavíme ako NOVINKU v roku 2019.

Držte nám palce a ďakujeme za podporu :)